Rady pro kudrnaté vlasy

25. dubna 2013 v 17:50 | © FashionTips |  Hairstyles
V tomhle článku vám přináším rady s kudrnatými vlasy. Nemyslím tím zkroucené vlasy v důsledku poničení, ale opravdu kudrnaté vlasy od přírody, které holčinám, závidíme. Kudrnaté vlasy sice vypadají moc krásně, ale péče o ně asi nebude nejlehčí. Hlavně v případě, že se z nich snažíte něco učesat a vyrobit a ono to za žádnou cenu nejde a nedrží tvar. Proto mám pár tipů, jak vlasy zkrotit a jak o ně pečovat s přípravky ze stránky parfums.cz


Šampon
Šampon nejdůležitějším přípravkem v péči o vlasy. Ten, o kterém chci psát je z řady Matrix Curle Life a je to šampon zaměřený speciálně na kudrnaté vlasy. Po umytí vlasů tímto šamponem se budou vlasy snadno rozčesávat, dodají vlasům hebkost a lesk a zkrotí vlny tak, aby si každá nešla svým směrem. Nevím, zda se tento šampon dá koupit ve vaší drogérii. Takže se mrkněte spíše v kadeřnickém salonu nebo na netu. Kdyžtak si šampon můžete objednat zde.
Kondicionér
Čím delší vlasy, tím více potřebují kondicionér. A u vlasů, které jsou vysušené to platí dvojnásob. Když kondicionér použijete jednou nebo párkrát, správného efektu tím nedocílíte. Musí kondicionér používat pokaždé a brát ho jako součást procesu "mytí vlasů". Teprve po nějaké době se projeví jeho účinek a efekt. Speciálně na kudrnaté vlasy je tu kondicionér opět z řady Matrix Curle Life. Dodá vlasům potřebné látky, aby nebyly tolik suché, ale naopak, aby byly lesklé, snadno se rozčesávali a podobně. Kondicionér od Matrix Curle Life si můžete koupit zde.
Tvarující mléko
Možná jste o tvarujícím mléku neslyšeli. Je to něco jako gel nebo tužidlo, akorát v trochu jiné formě. Chcete si udělat ze svých vln nějaký pěkný účes, ale vlny se bouří a nechtějí držet? Zkuste tvarující mléko, které je také z řady Matrix Curle Life. Pomocí něj můžete vlasy vymodelovat do konečného tvaru, aniž byste je slepily. Navíc vlasům dodá lesk a působí jak na suché, tak na mokré vlasy. Tvarující mléko Matrix Curle Life si můžete objednat zde.
Vosk
Také můžete vyzkoušet tvarovací vosk ve spreji na vlasy Goldwell Wild Unlimitor. Vytvarujete a vymodelujete s ním super účes. Hodí se pro vlasy, které nejsou nějak extra nepolušné. Pokud máte ale vlasy divoké a žijící si vlastním životem zkuste spíše Goldwell Wild Mellogoo Power Paste, což je pasta pro modelování divokých účesů a neposlušných vlasů. Je silnější než Goldwell Wild Unlimitor, takže vlasy zkrotí, i kdyby nechtěly. A aby váš účes vydržel a přežil celý den nebo večer, zafixujte ho na konci úpravy sprejem Goldwell Wild Modeler Shaping Spray - sprejem s mokrým efektem(momentalně není k dostáni na internetu).
A pokud máte vlasy jakékoliv, jenom ne kudrnaté, nezoufejte. Vždycky je můžete natočit kulmou, dát si natáčky nebo jít na trvalou. Ale já zastávám názor, že vlasy jsou vizitkou člověka a kdyby měl každý vlnité vlasy, nebylo by to pak tolik originální ne?
 


Anketa

Chcete další tipy/návody?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama