Hairstyles

Návod na kudrnaté vlasy #2

2. května 2013 v 18:49 | © FashionTips

Návod na kudrnaté vlasy

28. dubna 2013 v 19:13 | © FashionTips
Na internetu jsem našla skvělý tip na krásné kudrlinky,já jsem to takhle teda ještě nezkoušela,ale vypadá to opravdu báječně,takže když budu mít čas určitě to vyzkouším:) Myslím,že tady ani není potřeba to nějak rozepisovat,doufám, že vám to z toho obrázku je jasné:) Pokud ne,určitě se zeptejte.
Tady najdete přípravek na to aby vám tyhle kudrlinky déle vydrželi:)

Rady pro kudrnaté vlasy

25. dubna 2013 v 17:50 | © FashionTips
V tomhle článku vám přináším rady s kudrnatými vlasy. Nemyslím tím zkroucené vlasy v důsledku poničení, ale opravdu kudrnaté vlasy od přírody, které holčinám, závidíme. Kudrnaté vlasy sice vypadají moc krásně, ale péče o ně asi nebude nejlehčí. Hlavně v případě, že se z nich snažíte něco učesat a vyrobit a ono to za žádnou cenu nejde a nedrží tvar. Proto mám pár tipů, jak vlasy zkrotit a jak o ně pečovat s přípravky ze stránky parfums.cz

Suchý pastel na vlasy

24. dubna 2013 v 17:49 | © FashionTips

Účesy pro jaro a léto 2013

16. dubna 2013 v 13:39 | © FashionTips
Mám pro vás další super tipy, tentokrát na účesy pro jaro a léto 2013. Salon HCF poskytuje kvalitní a profesionální péči v oblasti účesu a stylu dle nejnovějších trendů. Každé nositelce přinesou velmi snadnou domací úpravu a mnoho variant jednoduchého stylingu pro různé příležitosti. V melírování přinaší nové trendy ombre tón v tónu, které tak zaručuje přirozenost a eleganci pro každý typ vlasů.:)
 
 

Reklama